Premiera Aut 3 już za nami – fani z niecierpliwością oczekiwali na kolejną odsłonę animowanego hitu, którego bohaterem jest sympatyczny bolid Błysk. Film dostępny jest w kinach, ale jak obejrzeć go w domowym zaciszu? Oto kilka sposobów:

1. Kup płytę DVD

Najprostszym sposobem jest zakupienie płyty DVD z filmem. Dzięki temu będziemy mogli legalnie i bez przeszkód oglądać Auta 3 w każdej chwili. Na rynku dostępne są płyty DVD z polskim dubbingiem oraz z angielskim napisami – wybór zależy od naszych preferencji.

1. Skorzystaj z usługi VOD

Korzystanie z usług VOD (Video On Demand) staje się coraz bardziej popularne. Dzięki temu możemy obejrzeć Auta 3 na ekranie naszego komputera, smartfona lub telewizora w dowolnej chwili. W Polsce dostępne są takie serwisy jak Netflix, HBO GO czy Player.pl, jednak na niektórych z nich film może być dostępny dopiero po pewnym czasie od premiery kinowej.

1. Znajdź stronę z darmowym streamingiem

Ostrzegamy, że korzystanie z nielegalnych stron z darmowym streamingiem filmów jest niezgodne z prawem. Jednakże, jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, ustalamy sobie ryzyko że poprzez niepozyskanie prawa autorskiego lub naruszenie prywatności możmy otrzymać grzywny.

1. Kup lub wypożycz film w serwisie YouTube

Na YouTube możemy legalnie kupić lub wypożyczyć filmy z polskim dubbingiem lub angielskim napisami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł i wybrać interesującą nas opcję. Film będzie dostępny w naszej bibliotece YouTube, co pozwoli nam na oglądanie go w dowolnym czasie.

1. Obejrzyj film w domowym kinie

Jeśli zależy nam na najwyższej jakości obrazu i dźwięku, możemy zainwestować w projektor i ekran, i stworzyć w domu prawdziwe kino. Dzięki temu będziemy mieć wrażenie, że jesteśmy właśnie w kinie, a Auta 3 na dużym ekranie będą wyglądać jeszcze lepiej niż na telewizorze. Warto jednak pamiętać, że koszty takiego rozwiązania mogą być dość wysokie.