Poszukujesz dobrego samochodu, który pozwoli ci obniżyć koszty jazdy poprzez instalację LPG? Dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy przegląd opcji samochodów z instalacją LPG w określonym budżecie do 20000 zł. Poniżej znajdziesz listę kilku sprawdzonych modeli, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań.

1. Skoda Octavia
To jedno z najczęściej wybieranych samochodów z instalacją LPG. Octavia to model, który stawia przede wszystkim na przestronność i wygodę. Duży bagażnik pozwoli Ci zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, a wersje napędzane gazem charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania.

1. Opel Astra
Astra to wciąż popularny model, oferujący bardzo dobre osiągi i nieduże zużycie nawet przy dłuższych trasach. Instalacja LPG tylko dodatkowo obniża koszty eksploatacji.

1. Ford Focus
To jeden z najlepiej sprzedających się modeli w Polsce. Focus, szczególnie w wersji z silnikiem benzynowym i instalacją LPG, to dobre rozwiązanie dla osób, które szukają kompaktowego, ale niezawodnego samochodu.

1. Volkswagen Golf
Golf to klasa sama w sobie. Ten niemiecki model cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród kierowców. Poza niskimi kosztami i sporym zasięgiem, Volkswagen oferuje bardzo dobrą jakość i stylowy wygląd.

1. Kia Ceed
Jeśli szukasz samochodu, który oferuje atrakcyjny wygląd, bogate wyposażenie oraz niskie koszty eksploatacji, to Kia Ceed może być dobrym wyborem. Model ten jest jednym z najczęściej wybieranych przez osoby szukające auta z instalacją LPG.

Podsumowanie
Podczas poszukiwań dobrego samochodu z instalacją LPG warto zwrócić uwagę na opisane powyżej modele. Każdy z nich charakteryzuje się nie tylko niskimi kosztami i długim zasięgiem, ale także komfortem i dobrą jakością. Nie zrażaj się również kupnem używanego auta z gazem, wiele z nich ma instalację LPG wykonaną dopiero po zakupie, co oznacza, że zupełnie jak nowe auta także mogą być na odległość dostępne w interesującej Cię cenie.