Z powodu stałego wzrostu popytu na przewóz osób do Anglii powstaje na rynku coraz więcej firm przewozowych i transportowych. Jest to w tym momencie bardzo rozchwytywany biznes, ponieważ jest tymczasowo pewny. Ludzie coraz częściej wyjeżdżają za granicę, zatem coraz bardziej rośnie popyt na przewóz osób.
Przewóz osób Anglia Polska odbywa się kilka razy w tygodniu. Firmy inwestują w coraz to nowsze i innowacyjne busy, ponieważ dla klienta liczy się wygoda. A wygodnie musi być, bo jazda busem nie trwa kilka godzin ale kilkanaście a niekiedy nawet kilkadziesiąt. Zatem bez żadnych wątpliwości każdy właściciel firmy przewozowej powinien zadbać o wygodę dla klienta.

 
Dobrym rozwiązaniem jest także lot samolotem czy pociągiem. Jednak tymi środkami transportu nie zostaniemy przewiezieni bezpośrednio na podany adres tylko na lotnisko czy peron. A stamtąd już na własną rękę musimy dostać się do swojego miejsca zamieszkania. Co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Ponadto w samolocie czy pociągu będziemy mieli ograniczoną wagę bagażu. Stanowi to duży minus dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, ponieważ wyjazdy do pracy wiąże się z zabraniem ze sobą dużej ilości bardzo potrzebnych rzeczy.