Holandia jest państwem, gdzie zamieszkuje znaczna część Polaków. Jest to kraj stosunkowo często wybierany przez Polaków do wyjazdu za granicę w celu poszukiwania pracy. Transport osób do Holandii odbywa się najczęściej za pomocą samolotu, busów, pociągów lub osobowymi autami.

 
Najbardziej wygodnym i najszybszym środkiem transportu jest lot samolotem. Klienci mogą w ciągu godziny znaleźć się z lotniska w Polsce na lotnisku w Holandii. Tym samym nie muszą się męczyć podczas długiej jazdy busem, pociągiem czy autem osobowym. Jednak wadą jest to, że w samolocie jest ograniczony bagaż. Osoba jadąca do pracy niechętnie korzysta z lotów samolotem, ponieważ rzeczy potrzebne do pracy po prostu nie mieszczą się w bagażu jaki przewiduje regulamin lotniska.
Przewozy Polska Holandia osób do pracy najczęściej odbywają się busami. W busie każdy pasażer może zabrać dowolny bagaż. Plusem jest także, że każdy klient zostaje zabrany spod domu i w Holandii zostaje zawieziony pod dom. Dlatego nie musi sobie szukać dodatkowych transportów pod dom. Jednak minusem jest uciążliwa, długa jazda. Nawet najwyższe standardy wygody po kilkunastu godzinach jazdy sprawiają, że po prostu jest niewygodnie.